LAS PALMAS

Dzien kolejny (27.11.2012)

“Cabron, no agente!”- tyle mamy do powiedzenia na temat naszego drogiego pana agenta z Las Palmas. Zamowilismy paliwo w piatek. Mialo byc w sobote. Potem mialo byc w poniedzialek bladym switem. Czekamy wiec grzecznie do poniedzialku. Czekamy przez caly ranek I doczekujemy sie numeru konta, na ktore maja pojsc pieniadze za diesla. Numer jest, ale SWIFTu nie ma. Kolejne godziny biegna na ustalaniu SWIFTu I tego, czy cena jest za tone, czy za 1000 litrow. Okazuje sie, ze dla agenta nie bylo oczywiste, ze paliwo jest lzejsze od wody. Taaak, dziki kraj. No wiec ustalamy ciezar paliwa w stosunku do jego obietosci. W miedzyczasie idzie przelew. Potwerdzenie przelewu z polskiego banku jest po polsku, co niby nie powinno nikogo dziwic, a jednak… no I w efekcie czekamy na paliwo do wtorku.

Dzis jest wlasnie ten wtorek. Wczorajszy dzien spedzilam od rana wiszac na telefonie. Wieczorem zaczelo lac, wiec wyjscie na miasto odpadlo. Na szczescie rozwinelo sie cos innego… koło gospodyń wiejskich☺ Wraz z Kaczka, Grandem, Markiem dyrektorem, Klaudia Skwary i Ola Adriana robilismy ozdoby choinkowe. Dla Pandy na urodziny.

Mina Pandy, gdy zobaczyła łańcuch z oczek z papieru kolorowego długości połowy statku oraz wydzierganego na szydełku aniołka była bezcenna.

Dziś rano jeszcze drobna wycieczka do galerii na lody. Takie z Mc Donalda, bo wszystko inne zamknięte. Na dodatek bankomat Klaudii wciął kartę – wyłączył się zaraz po tym, jak włożyła swojego Master Carda. Niewiarygodne!

2 Odpowiedzi na LAS PALMAS

  • ~michajło mówi:

    No, blog wraca widzę w normalnym wymiarze :-)
    Taaa, gęstość oleju napędowego to jakieś 0,8–0,85 kg/dm3, czyli na 1000 litrach to już jest spora różnica. Jednym słowem każdy sposób, żeby zaoszczędzić jest dobry…
    Wrzuć jakieś foty tych ozdób choinkowych.

  • ~elżbieta mówi:

    Tak, tak! Też jestem tych ozdób ciekawa, a aniołka przede wszystkim! A szydełkiem się tego bankomatu nie dało rozbroić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>